2018-05-12, 15:00:00

Sponsorzy

Zostań sponsorem Klubu

I ty możesz zostać sponsorem klubu Lks Orzeł Janowiec Kościelny.
Wystarczy kupić bilet na mecz,przekazać nagrodę do losowania w trakcie meczu,wpłacić
pieniądze na konto klubu czy też zapisać się do Klubu Kibica i regulować co miesiąc składki.
Liczy się każda złotówka.Nie zwlekaj-pomóż drużynie.

• autor: wilamowski, 2015-08-26 21:54

Trzecie podejście i  jest.Po  dwóch remisach kibice w Janowcu doczekali się  zwycięstwa Orła.W V kolejce sezonu 2015/2016 Lks Orzeł pokonał Tęczę Biskupiec 2-1.

Pierwsza połowa nie zapowiadała emocji jakich byliśmy świadkiem w drugiej odsłonie.Pierwsze pół godziny  to  sporo   gry  w środkowej strefie boiska a sytuacji bramkowych jak na lekarstwo.W 27  min.kapitalny strzał  oddaje Grzegorz Mróz,ale  intuicyjnie broni Piotr Sznar.Minutę później główkuje Kamil Rutkowski,ale piłka mija bramkę Tęczy.W odpowiedzi Bartłomiej Bogdaniuk strzela nieznacznie nad poprzeczką.Ponownie w akcji goście,ale groźnie zapowiadająca się akcja kończy się tylko autem bramkowym.Końcówka pierwszej połowy to zaostrzająca się gra i w efekcie żółte kartoniki oglądają Kamil Rutkowski i Przemysław Rybkiewicz z Tęczy.

Początek drugiej połowy to koncert gry Orła.Piłka zaczęła "słuchać" gospodarzy i na efekty nie trzeba było długo czekać.Raz za razem sunęły ataki na bramkę Tęczy.W 50 min.prawą stroną ruszył  Dawid Szypulski.Posłał piłkę  na "długi słupek" a tam skutecznie akcję zamknął nie to inny,jak Paweł Szypulski.Nabawił się przy tym drobnego urazu,ale fakt faktem,że wyprowadził  Lks Orzeł na prowadzenie.Kibice jeszcze nie ochłonęli,a było ,już 2-0.Tym razem asystentem był  Paweł a formalności dopełnił Dawid Szypulski.W 54 min.z  linii pola karnego próbował  z półobrotu Bartek Szczypiński,ale bramkarz Tęczy sparował strzał na rzut rożny. Trzy min.później powinno być 3-0,ale w sytuacji sam na sam Paweł Szypulski strzela wysoko nad bramką.Po  serii zmian,do głosu dochodzą goście W  66 min  kontra Tęczy,ale idealną sytuację  przerywa ofiarną interwencją Dariusz Kolankowski.Tęcza przejmuje inicjatywę i  chwila chaosu w szykach obronnych Orła  sprawia,że  kapitan Tęczy,Kamil Chyczewski trafia głową do naszej bramki.Od tego momentu,czyli od 75 min. goście  dostają  wiatru w żagle.Ruszają do zdecydowanych ataków,i w niemal każdej akcji pachnie wyrównującą bramką.W 90 min. od straty bramki ratuje nas poprzeczka.Bronimy się jednak szczęśliwie i skutecznie,i w końcu wybrzmiewa ostatni gwizdek w tym meczu.Mamy zwycięstwo cenne trzy punkty-pierwszy komplet  w tym sezonie,.

Lks Orzeł:

Łukasz Radzikowski,Paweł Szypulski,Robert Pokrzywnicki,Mariusz Łochnicki,Dariusz Kolankowski(87 Sebastian Szczypiński)Marcin Czaplicki(71 Adam Wąsowski)Grzegorz Mróz,Bartosz Szczypiński,Dawid Szypulski(90 Krzysztof Rama)Przemysław Małecki(62 Mateusz Lewikowski)Kamil Rutkowski.

Tęcza Biskupiec:

Piotr Sznar,Kamil Chyczewski,Jakub Nowakowski,Płoski Dorian,Nałysnyk(75 Ocias Rafał) Szymon,Wojciech Zęgota,Rybkiewicz Sławomir,Kudah Marcin,Bogdaniuk Bartłomiej,Dzierzbicki Rafał,Rybkiewicz Przemysław,

Sędziowie- Piotr Szczypiński,Rafał Rabczyński,Wojtek Gryczka,Obserwator Andrzej Łowcewicz.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.