2018-05-12, 15:00:00

Sponsorzy

Zostań sponsorem Klubu

I ty możesz zostać sponsorem klubu Lks Orzeł Janowiec Kościelny.
Wystarczy kupić bilet na mecz,przekazać nagrodę do losowania w trakcie meczu,wpłacić
pieniądze na konto klubu czy też zapisać się do Klubu Kibica i regulować co miesiąc składki.
Liczy się każda złotówka.Nie zwlekaj-pomóż drużynie.

• autor: wilamowski, 2015-05-17 21:54

Niedzielny mecz Orła z Welem kończył 25 kolejkę  w II grupie V ligi.Lks Orzeł  rozstrzelał  drużynę  z Lidzbarka aż 7-1,prowadząc  do przerwy 4-0.

Mecz  praktycznie rozstrzygnął się w pierwszym kwadransie.Pierwsza  groźna akcja Orła  w 2 min . i rzut karny na Jakubie Rogowskim.Wykonawcą  był Bartek Szczypiński,ale  bramkarz gości  wyczuł intencję  strzelca i obronił uderzenie.Ale  kilka minut póżniej skapitulował  przy  strzale Pawła Szypulskiego.Od  dziewiątej minuty Gospodarze więc prowadzili ale  nie zamierzali na tym  poprzestać.Świetne podanie  Grzesia Mroza do  Pawła Szypulskiego  a ten nie marnuje takich okazji. Dopiero w 27 min.pierwszy groźny strzał  gości,ale  Łukasz Radzikowski nie miał problemów  z obroną.Dwie minuty później  kolejna szarża Jakuba Rogowskiego i  po błędzie bramkarza Welu,kolejny karny.Tym razem sam poszkodowany dochodzi do piłki i mamy już  3-0.Goście  nie zdążyli ochłonąć,a  kolejna akcja gospodarzy a konkretnie braci Szypulskich przynosi czwartego gola.Strzela Dawid a skutecznie dobija tym razem głową  Paweł.W  35 min.znów  w akcji Jakub Rogowski,zatrzymany nieprzepisowo tuż  przed linią pola karnego.Wel  próbował swych sił,ale wszystko kończyło się  przed polem karnym,a  rzuty rożne nie stwarzały zagrożenia.

Druga połowa to  kolejne groźne akcje Orła.w 50 min.mamy  już 5-0.Prawą stroną popędził Dawid Szypulski i  podawał wzdłuż  linii 5 metra do Pawła ale podanie przeciął obrońca gości i piłka znalazła się  w siatce.Cztery minuty później podobna akcja tym razem Grzesia Mroza,ale podanie zbyt wysokie,i zamiast piłki,w bramce znalazł się Paweł Szypulski.Orzeł  nie zwalnia tempa.w 56 min sam na sam wychodzi Bartek Szczypiński i podwyższa prowadzenie pięknym strzałem 6-0. Nim minęła godzina gry,było  już  7-0.Do  rzutu wolnego  z prawej strony z ok 20 m.podchodzi Paweł Szypulski.Jego  strzał lewą nogą kieruje się  na "długi słupek"Piłka kozłuje metr przed linią i wpada do bramki.To  nie koniec emocji.Nasz Kapitan bliski był  strzelenia piątego swojego gola w tym meczu ale ne wykorzystał  sytuacji sam na sam w 62  min.Po  serii zmian Orzeł  oddał  inicjatywę  gościom,ale nie na długo.Potężnym strzałem popisuje się  Jakub Rogowski,ale broni bramkarz z Lidzbarka.Ostatnie 10 min.meczu to kilka ciekawych akcji Welu.Najpierw  Łukasz Radzikowski popisuje się efektowną paradą,a w 84 min.zaskakujący strzał mija słupek naszej bramki.W końcu  goście  mają honorowe trafienie.W  86 min.dośrodkowanie z rzutu rożnego rodzi zamieszanie w naszym polu bramkowym i piłka dosłownie zostaje wciśnięta do bramki.Bramka dodaje skrzydeł  Welowi i na minutę przed końcem spotkania znów musi interweniować  nasz bramkarz.

Mecz zakończony efektownie,a na pochwałę  zasłużyli wszyscy jego uczestnicy.Goście  walczyli ambitnie,ale pogrążyły ich błędy w obronie.Gospodarze zdominowali grę,pracowali na całej długości i szerokości boiska.Świetny mecz Jakuba Rogowskiego.Bezbłędny i bezwzględny Kamil Rutkowski.|Po profesorsku zagrał Grzegorz Mróz,a wszędzie był Dawid Szypulski.Ale królem polowania został oczywiście nasz kapitan czyli Paweł Szypulski.Warto  nadmienić iż  cyfra 4  to ulubiony  numer Pawła To już  trzeci czteropak w tym sezonie.Pierwszy w Gągławkach nie dał zwycięstwa,ale  następne z Polonią  Iłowo i z Welem jak najbardziej.Swoją drogą w dwumeczu z Welem padło 10 bramek a autorem siedmiu z nich  był własnie Paweł.

Cieszy  forma strzelecka naszego super snajpera i drużyny.to  dobrze rokuje na decydujące  mecze tego sezonu.