2018-05-12, 15:00:00

Sponsorzy

Zostań sponsorem Klubu

I ty możesz zostać sponsorem klubu Lks Orzeł Janowiec Kościelny.
Wystarczy kupić bilet na mecz,przekazać nagrodę do losowania w trakcie meczu,wpłacić
pieniądze na konto klubu czy też zapisać się do Klubu Kibica i regulować co miesiąc składki.
Liczy się każda złotówka.Nie zwlekaj-pomóż drużynie.

• autor: wilamowski, 2014-04-26 21:16

W meczu 21 kolejki Lks Orzeł zremisował  na własnym obiekcie z Błękitnymi Orneta 2-2.

Przystępując do spotkania,obie ekipy mialy podobny bilans.Po 9 wygranych,9 remisów i 2 porażki.Jednak ostatnie dwa mecze to wygrane Orła,a Błękitni przyjechali po dwóch porażkach.

Od początku meczu pressing drużyny z Ornety.Ale  pierwsza  groźna sytuacja po stronie gospodarzy.W 10 min. lewą  stroną  urywa się  Paweł Szypulski,i  niewiele zabrakło  by  Orzeł  objął  prowadzenie.W odpowiedzi  groźnie pod naszą  bramką,ale  strzał  zawodnika gości   broni  nogami  Łukasz Radzikowski.Po  kwadransie gry  Błękitni  wychodzą  na prowadzenie.Dariusz Wieliczko wrzuca piłkę  z autu  w pole karne Orła.Nasz obrońca wybija piłkę  głową,a  ta trafia do Radosława Goździkowskiego,który strzałem z pierwszej piłki  trafia do  bramki gospodarzy.Kilka minut później jest już  remis.Niemal  z połowy boiska startuje  Paweł  Szypulski i w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości ,nie daje mu szans.Na widowni  radość,a na boisku "kołyska" z okazji  narodzin bliźniaczek Justyny i Pawła Szypulskich.Po pół  godzinie gry powinno być  już  prowadzenie Orła.W  idealnej sytuacji znajduje się Mateusz Lewikowski.Staje oko w oko z bramkarzem,ale chwila niezdecydowania i obrońcy wyjaśniają sytuację.Tuż  przed przerwą    jeszcze raz próbuje Paweł Szypulski,dla odmiany prawą stroną,ale bez powodzenia.

Druga połowa meczu to  coraz odważniejsza gra gości i utrudniający grę  deszcz.W 50 min.dochodzi do starcia Jakuba Górnego i Wojciecha Sylwestra,na środku boiska.Obaj czupurni gracze oglądają żółte kartoniki.Trzy  minuty później Błękitni znów  obejmują prowadzenie.Tym razem na raty Łukasza Radzikowskiego pokonuje ponownie Radosław Goździkowski. Trwa  przewaga Błękitnych.Sporo zamieszania jest po imponujących wrzutkach z lini autowej Dariusza Wieliczko.Piotr Saternus dokonuje zmian,Zmęczonego  Mateusza Lewikowskiego zmienia Krzysztof Rama.,a Adasia Wąsowskiego-  Sebastian Szczypiński.Gdy wydawało  się,że  trzy punkty pojadą  do Ornety,K.Rama wrzuca piłkę  w pole karne Błękitnych,a tam  ładnym strzałem popisuje się  Bartek Szczypiński i na pięć  minut przed końcem jest znów remis.Nie zadowala żadnej ze stron taki wynik,ale kolejne próby  nie dają   rezultatu.

Po zakończeniu spotkania   nadal  obie ekipy legitymują  się  takim samym bilansem spotkań.mają  na koncie po 9  zwycięstw,po 10 remisów i po dwie porażki.