2018-05-12, 15:00:00

Sponsorzy

Zostań sponsorem Klubu

I ty możesz zostać sponsorem klubu Lks Orzeł Janowiec Kościelny.
Wystarczy kupić bilet na mecz,przekazać nagrodę do losowania w trakcie meczu,wpłacić
pieniądze na konto klubu czy też zapisać się do Klubu Kibica i regulować co miesiąc składki.
Liczy się każda złotówka.Nie zwlekaj-pomóż drużynie.

• autor: wilamowski, 2014-03-23 13:13

Ostatnia,23 kolejka NHL,zdecydowała o końcowych rozstrzygnięciach.Nie było "kolejki cudów",a drużyny walczyły fair do końca.Zwycięzca Ligi Many Grześ dopełnił  formalności  pokonując Jankesów i zakończył  zmagania z rekordem strzelonych bramek.Drugie miejsce utrzymała Alternatywa Old Boys,lepsza w ostatnim spotkaniu od Juniorów.Zacięta walka trwała  o trzecią  lokatę,zainteresowani  Positiv Team i Alpi  wygrali swoje mecze a z miejsca na podium cieszył  się  ten pierwszy.Rzutem na taśmę  awans  na 6 miejsce uzyskał  drugi  z janowieckich zespołów.Kuce Janowiec pokonały  Cubę  Napiwoda 5-4,Mocnym akcentem zakończył ligę  Kamet,gromiąc  osłabiony ZWO aż 17-0

Najskuteczniejszym graczem ligi został Michał  Piskorz z Positiv Team - 81 bramek.Drugie i szóste miejsce przypadło  armatom  z Many Grześ -Robertowi  Sobotka i Grzegorzowi Mrozowi.Trzecie miejsce w zacnym gronie zajął  Adaś  Wąsowski z Alpi.

To  jeszcze nie koniec  halowego grania.Pozostał  deser,czyli Puchar Ligi.,a właściwie trzy puchary.Drużyny z miejsc 1-8 zagrają  o  Złoty Puchar Ligi,O Srebrny Puchar Ligi powalczą  ekipy z miejsc 9-16,a pozostali o Brązowy .Eliminacje i półfinały już  dziś,a  finały za tydzień,kiedy to definitywnie zakończy się   halowe  granie w sezonie 2013/2014.